2016-01-27

The Matrix u NocneRadio. "Lucifer Causa - Niestabilny Matrix"

Jesus A. Cunrad44 o The Matrix u NocneRadio. "Lucifer Causa - Niestabilny Matrix"
https://www.youtube.com/watch?v=jFySIRMJP1U .
c04 = 2016-01-27 

Zapraszam słuchaczy do wysłuchania kolejnej ciekawej audycji NocneRadio.pl na temat filmowej trylogii "The Matrix".

Proszę podawać tamtą audycję, adres youtube albo adres tego wpisu bloga, dalej różnym innym ludziom, nowym słuchaczom!

• Czy Ecclesia Romana (aka Kościół) tworzy i wykorzystuje swój Matrix, czyli Patrix?
• Do kogo telefonował Neo na końcu The Matrix?
• Jak ocenić postać Cypher'a?
 
# (ta wyśmiewana) NUMEROLOGIA ODNIESIONA DO THE MATRIX

• W trakcie tej audycji, Krawiec wspomniał, że tego samego dnia (2016-01-27) nadał także temat odniesiony do The Matrix, Ator z Wideoprezentacje. → https://www.youtube.com/watch?v=7fWmS9oMGA8 .
Już samo to jest "dziwnym zbiegiem okoliczności", ale ciekawe rzeczy powiedział Ator także o samym torrent'e The Matrix. Oto powiedział, że tamten "najstarszy torrent świata" zawierający grafiki z The Matrix działa już... "4422" dni! To "44" to wiadomo... a "22" to jest połowa z 44. Ot taki mały Matrixo-cunradowy "zbieg okoliczności"... Zgaduję, że Ator nie zna mnie jeszcze i nie kojarzył nawet tej "numerologii44".

• Numery na drzwiach: 101 + 303 = 404 (jakby 40 i 4)


# KOMENTARZE

#1
 Jake La Motta ""neo anderson, jezus tez nie mial ojca i matki (podobno mowienie ze maryja byla matka to herezja?) no to moglo by pasowac""

+Jake La Motta Ciekawe spostrzeżenie !
http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=244
Legenda Mateusza→ Mt 1.18 "Z narodzeniem Jezusa Chrystusa było tak. Po zaślubinach Matki Jego, Maryi, z Józefem, wpierw nim zamieszkali razem, znalazła się brzemienną za sprawą Ducha Świętego."
1 Z tego wynika, że że masz rację, że Jesus Nazaren nie miał "ojca" człowieka, że Jesus Christos nie był "Synem Człowieka"= synem męża, synem mężczyzny, synem ojca - człowieka!

2 Z tego wynika, że "ojcem" Jesu Nazarena NIE jest "Bóg Ojciec", ale "Duch Święty"!! Czyli ten "Bóg Ojciec" nie jest faktycznie wcale "Ojcem"!

3 Jesus Nazaren urodził się jednak z ludzkiej matki "Maryi" i to jest wedle Biblii jego jedyne powiązanie z gatunkiem ludzi. Pytanie teraz, czy jeśli by hebrajskie, judajskie wyrażenie 'syn człowieka' (בן–אדם, ben-'adam) oznaczało po prostu 'człowiek', to czy Jesus był w pełni człowiekiem?
Wydaje się, że wedle opis z Biblii, Jesus syn Marii był tylko 'pół-człowiekiem' - po swojej ludzkiej matce. Podobne przepadki pół ludzi, pół bogów były w mitologii greckiej, a nie tylko w tej mitologii israelskiej. Były to mitologiczne postaci spłodzone przez jakiegoś Boga z jakąś ludzką matką np. Herakles, Hercules.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz